חומרים ותחושות

חומרים משפיעים עלינו.. האם הם מתקשרים איתנו? האם אנחנו איתם? יש לכך הסבר די פשוט …. אנרגיה שמגיעה אלינו מהסביבה…מה שנקלט אצלנו על ידי חושינו במודע או שלא במודע משפיע על המחשבות שלנו והרגשות שלנו ומשם על הגוף הפיסי שלנו, חומר המשפיע על חומר!

חומרים קרים וקשים כמו אבן ייתנו לנו תחושה של קור ונוקשות אך עם זאת תחושה של יציבות וקרקוע.

חומרים חמים כמו עץ וצמחייה ייתנו לנו הרגשה של חום וחיבור .

לאבנים כמו קריסטלים מיוחסות אף תכונות של ריפוי והשפעה על האדם בממדים שונים נפשיים ופיסיים.

צמחייה וחיבור לטבע מפחיתה מתחים ורחבה היריעה לשיח אודות יחסי הגומלין בין הצומח לאדם.

מים ייתנו לנו תחושה של זרימה ומדיטציה. השפעתם של המים מרחיקה לכת עד כדי כך שהערך הנד"לני של קרקע כפול ומכופל כפונקציה של קרבה לים. השפעתו של הים על נפש האדם הוכחה מחקרית כמשפיעה על רמת האושר של האדם. אם אנחנו מביטים בים מקשיבים למי הים או צפים עליהם, אנחנו מביאים את המוח למצב מדיטטיבי המשפר את מדד האושר היצירתיות ואיכות החיים.

אז חומר משפיע עלינו ואנחנו משפיעים על החומר!

 

חומרים משפיעים עלינו, האם הם מתקשרים איתנו, אנחנו איתם? יש לכך הסבר די פשוט אנרגיה מגיעה אלינו מהסביבה ,מה שנקלט אצלנו על ידי חושינו במודע או שלא במודע משפיע על המחשבות שלנו והרגשות שלנו, ומשם על הגוף הפיסי שלנו, חומר המשפיע על חומר. חומרים קרים וקשים כמו אבן ייתנו לנו תחושה של קור ונוקשות אך עם זאת יציבות וקרקוע. חומרים חמים כמו עץ וצמחייה ייתנו לנו הרגשה של חום וחיבור , מים ייתנו לנו תחושה של זרימה ומדיטציה. לאבנים כמו קריסטלים מיוחסות אף תכונות של ריפוי והשפעה על האדם בממדים שונים נפשיים ופיסיים. צמחייה וחיבור לטבע מפחיתה מתחים ורחבה היריעה לשיח אודות יחסי הגומלין בין הצומח לאדם. השפעתם של המים מרחיקה לכת עד כדי כך שהערך הנד"לני של קרקע כפול ומכופל כפונקציה של קרבה לים. השפעתו של הים על נפש האדם הוכחה מחקרית כמשפיעה על רמת האושר של האדם. אם אנחנו מביטים בים מקשיבים למי הים או צפים עליהם, אנחנו מביאים את המוח למצב מדיטטיבי המשפר את מדד האושר היצירתיות ואיכות החיים. אז חומר משפיע עלינו ואנחנו משפיעים על החומר.

עדיין אין תגובות

השאר/י תגובה